Compact Jakuzi

Compact Jakuzi Modelleri günümüzde sıklıkla tercih edilen jakuzi çeşitleri arasında yer alır. Jakuzilerde özel motorlar bulunur. Bu motorlar sayesinde sıcak su vakumlanır. Sonrasında ise jet isimli deliklerden bu su tekrar jakuziye aktarılır.

 

Compact Jakuzi Fiyatları seçilen modellere göre değişiklik gösterir. Çift kişilik büyük modellerin yanı sıra daha küçük ebatlara sahip olan modeller de bulunur. Jakuzilerin içinde bulunan delikler insanların rahat edebilecekleri şekilde belirli aralıklar ile konumlandırılmışlardır. Bunun yanında compact jakuzi modellerinde suyun basıncının ayarlanması da mümkündür.

 

Compact Jakuzi Modelleri

 

Compact Jakuzi Özellikleri seçilen modellere göre değişiklik gösterir. Çift kişilik, yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı jakuzi çeşitleri bulunur. Atlas Jakuzi modellerinin compact jakuzi sistemleri tamamı birbirinden kaliteli ve oldukça kullanışlıdır.

 

Compact Jakuzi Küvet modelleri farklı ölçülerde imal edilir. Birinci sınıf akrilik malzemeden üretilirler. Bu nedenle son derece kaliteli parçalardır. Çift kişilik olan modellerde baş yastığı ile krom destek kulpu da bulunur. Çift kişilik modellerde bunlardan iki tane vardır.

 

Compact Jakuzi Duşakabin en çok tercih edilen modellerden biridir. Bunun yanında son derece kalitelidir. Farklı ebatları sebebi ile her bütçeye uygun modelleri bulmak mümkündür.

 

Jakuzi Çeşitleri birbirinden farklılık gösterir. Compact Jakuzi Çeşitleri arasında dikdörtgen ya da oval görünümlü modeller bulunur. Bunun yanında köşe şeklinde olan modeller de vardır. İhtiyacınıza uygun olarak bu çeşitler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Küvet Compact Jakuzi Modelleri oldukça kullanışlıdır. Farklı ebatlarda üretimleri bulunur. Bir insanın rahatlıkla sığabileceği ebatlardadır. Bunun yanında çift kişilik modeller de vardır. Tek kişilik Compact jakuzi modelleri arasından banyonuza uygun olan ölçülerdeki modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Bunun yanında çift kişilik Compact jakuzi modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. İki kişilik compact jakuzi iki kişinin rahat bir şekilde sığabileceği boyutlarda üretilir. Büyük banyolarda sıklıkla bu modeller tercih edilir.

 

Compact Jakuzi Fiyatları

 

2 kişilik Compact jakuzi fiyatları ürünlerin kalitesine göre son derece uygun fiyatlıdır. Farklı modelleri sayesinde Compact jacuzzi modellerinden bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

 

Compact jakuzili küvet 6 jetli ve 14 jetli olmak üzere iki şekil de imal edilmiştir. Bunlar içinden bütçenize ve zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Bahçe Compact jakuzi özellikle büyük bahçesi olan kişiler tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Jakuzi keyfinizi aynı zamanda masaj keyfine çevirmek için masajlı Jakuzi sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Portatif Compact Jakuzi çok fazla yer kaplamaz. Bu nedenle de özellikle yer sıkıntısı çeken kişiler tarafından ilgi görür. Klasik modelleri tercih edenler içinse düz Compact jakuzi modelleri bulunur.

 

Oval Compact Jakuzi modelleri köşe kısımlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu jakuziler Gömme Compact jakuzi ismi ile de bilinir.

 

Bebek Compact Jakuzi ve diğer tüm jakuzi modellerinde kumandalı gider bağlantısı bulunur. Dış mekan Compact jakuzi modelleri de en çok tercih edilen ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan modellerdir. En iyi Compact jakuzi modellerini firmamızdan satın alabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR