• Şubat 26, 2022

  Jakuzi temizliğinde kullanılmak amacıyla üretilen temizlik ürünleri vardır. Evinizde yok ise bu yöntemi de deneyebilirsiniz. Yarım bardak bulaşık makinesi deterjanı ve 1 bardak çamaşır suyu eklenir. Deterjan suyla dolu bir tepsiye dökülür ve 15 dakika beklenir. Ardından tüm su küvetten boşaltılır. Küvetin sıcak suyla dolmasını beklenir.

  Jakuzi Temizliği Nasıl Yapılır?
 • Şubat 26, 2022

  Jakuzi Nedir Ne İşe Yarar?, Jakuziler sıcak suyu özel motorları ile çeker ve jet adı verilen deliklerden basınç altında jakuziye aktarır. Jakuzi, insanların evde veya sağlık sorunları nedeniyle rahatlamak için sıklıkla kullandıkları bir banyo aracıdır. Ayrıca iki uçta bulunan ayar fonksiyonu sayesinde vücudun istenilen bölgesine basınçlı su iletilebilir.

  Jakuzi Nedir Ne İşe Yarar?
 • Şubat 26, 2022

  Jakuzi Nasıl Olmalı?, Jakuzi basınçlı su olmalıdır. Jakuzideki su ayarı çok iyi olmalıdır. Az su varsa, gereksiz motor çalışması nedeniyle tehlikeli olaylar yaratabilir. Sıcak küvetler için çok fazla su kötüdür.

  Jakuzi Nasıl Olmalı?
 • Şubat 26, 2022

  Tek motorunuz varsa 2 düğme, iki motorunuz varsa 3 düğme vardır, bunlardan biri su basıncını çevirerek çalıştırabileceğiniz hız kontrol düğmesi, düğmeleri jakuzi çalıştırma düğmesi sayesinde jakuziniz çalıştırılabilir.

  Jakuzi Nasıl Çalışır?
 • Şubat 26, 2022

  Jakuziler, spa ücreti ödemeden ticari bir spa konforunu evinize getirir. Bir ay boyunca kendi jakuzinizi kullanmak, tipik bir spa’da birkaç saate bile değmez. Ancak, spa’nız evinizdeki diğer tüm cihazlardan daha fazla enerji kullanır. Genelde jakuzi faturaları çok pahalı değildir. Her iki durumda da, profesyonel bakıma ihtiyacınız olmayacağından, havuza sahip olmak kadar pahalı olmayacak, bakımı için daha az zaman harcayacaksınız, havuzun altını süpürmeye gerek kalmayacak, vb. Yerleşik bir ozonatörlü bir jakuzi satın almayı düşünüyorsanız, o zaman ozonatör için yüzlerce liraya mal olacak, ancak daha az ekipman kullanacağınız için uzun vadede işe yaramayacaktır. Doğru kullanımda faturadan tasarruf edeceksiniz.

  Jakuzi Çok Elektrik Harcar mı?