Ankastre Jakuzi ve Küvet Bataryası

Ankastre jakuzi ve küvet bataryası tasarımsal açıdan şık duran detaylar arasında yer alır. Jakuzide kullanılacak olan modelin rahat ve özellikli olması daha iyi bir jakuzi rahatlığı yaşamanıza yardımcı olacaktır. Jakuzi hem rahatlama hem de konforlu hissetme amacıyla kullanılan bir duş sistemidir. İlerleyen teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olarak görülen jakuzi su basıncı sistemiyle birlikte yorgunluğunuzu almak için biçilmiş kaftandır. Hidroterapi aracı olarak da görülen jakuziler çeşitli modellerde bulunur. Jakuzi modelleri her kesimden isteğe hitap eder.

Jakuzi batarya modelleri jakuzinin üzerine monte edilir. Suyun kısa sürede dolmasına imkan verilir. Açma ve kapama özelliğinin rahat olması gerekir. Jakuziler günün yorgunluğunu atmanıza, stresten uzaklaşmanıza ve kaslarınızın gevşemesine neden olur. Evinizde, banyonuzda ya da jakuziyi konumlandırdığınız yerde kısacası istediğiniz her yerde jakuzi keyfini çıkarabilirsiniz. Jetler aracılığıyla gelen su basıncı sayesinde vücudunuz rahatlar ve kaslarınız oldukça gevşer. Jakuzi batarya özellikleri açısından gelişmiş olması bu rahatlamanın daha hızlı olmasına imkan tanır. Sizde jakuziniz için en iyi modelle arasından seçimler yapabilirsiniz.

 

Ankastre Jakuzi ve Küvet Bataryası Modelleri

 

Jakuzi batarya çeşitleri konusunda firmamız size en iyi hizmet içeriğini sunuyor. Tüm batarya modelleri garantili bir şekilde yer almaktadır. Rahatlamak amacıyla aldığınız jakuzinin içerisinde çeşitli metotlar bulunur. Bu motorlar sayesinde su basıncı oluşturulur. Jakuzi içerisinde bulunan motorlar sayesinde basınçlı su jet adı verilen deliklerden tekrar içeri alınır. Bu basınçlı su, belirli aralıklarla birlikte jet adı verilen deliklerden çıkar. Jet adı verilen deliklerin ayarlanma özelliği de bulunur. Ayarlama özelliğiyle birlikte suyun çıkış basıncı ayarlanabilir. Ankastre jakuzi batarya modelleri kullanım açısından da oldukça rahattır. Küvet batarya modelleri arasından seçim yapacağınız zaman mutlaka garantili ve kaliteli olanlar tercih edilmelidir.

 

Ankastre Jakuzi ve Küvet Bataryası Fiyatları

 

Jakuzi batarya fiyatları konusunda firmamız müşteri memnuniyet içeriğine uygun olarak hizmet verir. Alacağınız bataryanın kaliteli olması uzun süreli bir verim elde etmenize imkan oluşturacaktır. Jakuzilerin tek, çift ve daha fazla kişiyi içerisine alabilen modelleri mevcuttur. Jakuziler vücudun belirli noktalarına basınçlı su vererek kişinin rahatlamasını amaç edinmiştir. Ankastre jakuzi batarya fiyatları ekonomik olması daha iyi bir alım yapmanıza yardımcı olacaktır. Hidroterapi etkisi gösteren jakuziler, çalıştırılmadan önce sıcak su ile doldurulmalıdır. Yeterli derecede sıcak su doldurulmadığı takdirde jakuzi içerisinde bulunan motorlar boşa çalışmış olacaktır. Bu durumda motorlara zarar verebilir. Bunun dışında içerisinde bulunan motorlar ve hava motorları sayesinde istediğiniz basınç miktarına ayarlama yapabilmeniz mümkündür. Vücudunuzun ve kaslarınızın gevşemesine yardımcı olmak istediğiniz takdirde firmamızdaki her cebe uygun jakuzi fiyatları ile modellerine göz atabilirsiniz.

KB01
₺3.000,00 KDV Dahil
₺6.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
1